Müzik Atölyeleri

[email protected]
0216 414 22 39

Şarkı ve Görsel Üretim Atölyesi

Kendi müziğini yapmak, kendi sözlerini söylemek, kendi şarkılarını yapmak ve bunlara ait görseller üretmek; tüm bunları yaparken özgün olabilmek zor gözüken bir iş.

Bunların tamamını yıllardır başarıyla yapan bağımsız gruplardan Peyk’in yapım süreçlerinde yaşadığı tecrübeleri aktarmak üzere, grubun solisti İrfan Alış’ın yürütücülüğünü yapacağı, söz yazım teknikleri ve şarkılara görsel tasarım konularının uygulamalı olarak anlatılacağı atölye çalışmasına tüm ilgililerini davet ediyoruz.

Birlikte üretmenin ve zor olanı başarmanın güçlüklerinden korkmuyorsanız, bu zor ve bela işlere bulaşmak isterseniz, eleştiriden ve eleştirmekten korkmuyorsanız buyurun atölyemize.

Atölye Yürütücüsü: İrfan Alış

Atölye Başlangıç Tarihi: 18 Şubat 2018

Atölye Günleri: Her Pazar 14.00 – 17.00

Atölye Süresi: 4 Hafta


Piyano Atölyesi

Piyano atölyemizde katılımcılar ister caz, ister klasik, ister rock müzik alanlarında piyano çalmayı öğrenebilirler. Atölye çalışmasında doğaçlama tekniği de kullanılacak, böylece katılımcının müzik aleti ile doğrudan bir ilişki kurması ve yaratıcılık yoluyla kendini ve müzikle olan ilişkisini geliştirmesi amaçlanacaktır. Atölye caz piyanisti ve Fransa’da çeşitli müzik okullarında uzun yıllar çalışmış olan Michel Lotz tarafından yürütülecektir. Atölye her yaştan ve her seviyede müzik bilgisine sahip katılımcılara açıktır. Çalışma her katılımcı için birebir yapılacak 60 dakikalık seanslardan oluşacaktır.

Atölye Yürütücüsü: Michel Lotz

Atölye Başlangıç Tarihi: 4 Ekim 2017

Atölye Günleri: Her Çarşamba 13.00 – 17.00


Şan Atölyesi

Katılımcılara, diyafram ve nefes tekniği, başlangıç seviyesi nota ve solfej bilgilerinin verileceği atölyede klasik şan tekniğiyle şarkı söyleme becerisini geliştirmek amaçlanmaktadır.

Atölye her katılımcı için haftada 1 gün birebir yapılacak 45 dakikalık seanslardan oluşmaktadır.

Atölye Yürütücüsü: Günselin Çetinkaya

Atölye Günleri: Her Pazar 13.00-18.00


Keman Atölyesi

Keman eğitimcisi Dr. Ulaş Özer’le yürütülecek olan keman atölyesi, temel keman çalma teknikleri, nota ve solfej öğretimini kapsamaktadır. Atölyeye 8 yaşından büyük herkes katılabilir. Katılımcıların kendilerine ait bir kemanla katılmaları gerekmektedir.

Atölye her katılımcı için haftada 1 gün birebir yapılacak 45 dakikalık seanslardan oluşmaktadır.

Atölye Yürütücüsü: Ulaş Özer

Atölye Başlangıç Tarihi: 10 Ekim 2017

Atölye Günleri: Her Salı 13.00 – 19.00

 


MÜZİK ATÖLYELERİNE BAŞVURU FORMU

 

Bir Öneri

Çocuk Atölyeleri

[email protected] 0216 414 22 39 Deney Dünyası Atölyesi  Atölyemizde katılımcılarımız bilimin gereği olan merak ve …

X
X